Nasza ekipa

Nasza ekipa, czyli osoby, które wybierają, testują, przeglądają, opiniują produkty kosmetyczne, aby napisać kilka słów o ich działaniu, składzie i przeznaczeniu, o tym, czy założenia są zgodne z zapewnieniami producentów i reklam…

Nasza ekipa, to osoby, dla których branża kosmetyczna jest terytorium, czekającym na podbój. Półki każdej drogerii zostaną dokładnie prześwietlone wzrokiem dociekliwych, chętnym do opowiedzenia o swoich doświadczeniach; osób, które z przyjemnością podzielą się z Tobą swoimi spostrzeżeniami.

My lubimy kosmetyki. Lubimy wiedzieć, czego używamy. Lubimy znać skład produktów i mieć poczucie, że kosmetyk jest dla naszego organizmu przyjazny, nie natomiast szkodliwy pod płaszczykiem pięknej etykiety i atrakcyjnej ceny.

Nasza ekipa została dobrana z myślą o Tobie, aby móc przedstawić Ci spojrzenie na kilka działów produktów kosmetycznych. Jesteśmy wymagające, mamy świadomość, że dla naszej skóry, włosów i paznokci nie istnieją kompromisy. Wybieramy najkorzystniejsze rozwiązania i chętnie podzielimy się swoimi uwagami.

Zamiast więc tracić czas w poszukiwaniu odpowiedniego kosmetyku, można zaufać nam. Jesteśmy doświadczonymi w podejmowaniu właściwych, kosmetycznych decyzji, świadomymi konsumentami, mając nadzieję, że nasza opinia okaże się pomocna.